Dobré skúsenosti s Kordycepsom

Tu môžete prispievať so svojimi skúsenosťami s výrobkami, ktoré ste užívali, či Vám pomohli alebo nie

Dobré skúsenosti s Kordycepsom

Poslaťod Ina » Ned 27. Mar 2011 13:12:29

Dobrý deň. Chcem sa i ja podeliť s mojimi skúsenosťami s užívaním tohoto vynikajúceho "lieku". Pred 2 rokmi som a ešte aj teraz raz ročne chodím na kontrolu - vyšetrenie kŕčku maternice. Predtým boli výsledky cytológie a kultivácie trošku slabšie, ale po mesačnom užívaní Kordycepsu sa výsledky rapídne zlepšili. Toho času tiež už mesiac užívam tento prípravok, pretože náhodnou kontrolou mi zistili vápnikovú cystu na ľavej obličke. Ale pri poslednej kontrole moču boli výsledky negatívne a verím, že keď doužívam Kordyceps úplne dokonca, budem určite zdravá ako rybička. Ešte chcem touto cestou poďakovať p.Štrbíkovi, ktorý mi nedávno odpovedal na moju otázku. Síce oveľa neskôr, ako som potrebovala, ale aj tak mu ďakujem.Pozdravujem ho a som skutočne rada, že i ja som sa stala, aj keď len malou, ale predsa členkou veľkej skupiny Tiens.
Ina

Späť na Vaše skúsenosti s výrobkami

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť