kordyceps

Tu môžete prispievať so svojimi skúsenosťami s výrobkami, ktoré ste užívali, či Vám pomohli alebo nie

kordyceps

Poslaťod milmach@centrum.sk » Ned 27. Mar 2011 13:22:12

[ kordiceps,, je naozaj perla medzi produkámi je najsilnejšie antibiotika na ( Svete) mal som streptokoka 4 roky ma na to liečili a pomohol KORDICEPS RÁNO 2 kapsule večer 2 kapsupe výsledok úžasný-.
milmach@centrum.sk

Re: kordyceps

Poslaťod Anonymný » Ned 27. Mar 2011 13:26:52

Kordyceps sinezis - nie je antibiotikum !!!!
Anonymný

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 13:28:20

Anonymný píše:Kordyceps sinezis - nie je antibiotikum !!!!

Dobry den,

Kordyceps ako produkt, ktorý máme v ponuke, je svojimi vlastnosťami silné prírodné antibiotikum. Jeho hlavná zložka je huba s názvom cordyceps sinensis (ktorú spomínate). Antibiotické účinky má jej mycélium, ktoré sa vo fermentovanej podobe nachádza v produkte Kordyceps.
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

v tehotenstve

Poslaťod lujza » Ned 27. Mar 2011 13:31:28

Dobry den,

doktorka ktora lieci vyrobkami tiens /doktorka mediciny/ dala holke ktora je tehotna uzivat Cordyceps. Na "pribalovom letaku" je upozornenie, ze je nevhodny pre tehotne, dojciace.... Doktorka po upozorneni povedala, ze to vobec nevadi, aby ho uzivala. Mate s tym nejake skusenosti? Ktore z produktov tiens sa mozu a ktore nemozu pocas tehotenstva? Tato doktorka tvrdi, ze sa mozu vsetky. Inac jej zatial doverujeme, lebo tymito pripravkami velmi vela znamym i rodinnym prislusnikom pomohla.
Dakujem, L.
lujza

Re: v tehotenstve

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 13:33:51

lujza píše:Dobry den,

doktorka ktora lieci vyrobkami tiens /doktorka mediciny/ dala holke ktora je tehotna uzivat Cordyceps. Na "pribalovom letaku" je upozornenie, ze je nevhodny pre tehotne, dojciace.... Doktorka po upozorneni povedala, ze to vobec nevadi, aby ho uzivala. Mate s tym nejake skusenosti? Ktore z produktov tiens sa mozu a ktore nemozu pocas tehotenstva? Tato doktorka tvrdi, ze sa mozu vsetky. Inac jej zatial doverujeme, lebo tymito pripravkami velmi vela znamym i rodinnym prislusnikom pomohla.
Dakujem, L.

Dobry den,

je pravda ze v materialoch ku Kordycepse je v kontraindikaciach uvedene ze to nesmu uzivat deti do 3 rokov, tehotne zeny a zeny pocas obdobia dojcenia. Zial dovod, preco je to tak, Vam neviem uviest a mam informacie ze je to vraj aj v tychto pripadoch neskodne. Ak Vam to potvrdi viac ludi, tak sa to da uzivat bez obav. Napriklad niektore produkty, ktore nie su vhodne pre deti, sa v specialnych pripadoch v upravenom pomere uzivat mozu. je ti viacmenej informativne, tie kontraindikacie. Posudenie necham uz na Vas
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

Poslaťod Anonymný » Ned 27. Mar 2011 13:36:31

milmach@centrum.sk píše:[ kordiceps,, je naozaj perla medzi produkámi je najsilnejšie antibiotika na ( Svete) mal som streptokoka 4 roky ma na to liečili a pomohol KORDICEPS RÁNO 2 kapsule večer 2 kapsupe výsledok úžasný-.

Dobry den ak vam to potvrdila lekarka,ze mozete brat KORDICEPs pod jej dohladom,tak kludne hjo uzite.JE to jeden z najlepsich doplnokv dostupnych na trhu.
Ak byste sa chceli dozvediet viac napiste alebo nechajte emilovy kontakt.
Anonymný

Poslaťod Anonymný » Ned 27. Mar 2011 13:38:20

To, že na obale píšu nevhodné pre deti,tehotné a dojčiace ženy znamená,že prípravky neboli testované na tejto kategórii ľudí.Testy sú veľmi drahé.Stretla som sa už s prípadom že na letáku od liekov v slovenčine bolo toto upozornenie ale v preklade v inom jazyku toto spomenuté nebolo.Možno máme prísnejšie zákony.Ľuba
Anonymný

Skúsenosť s cordycepsom

Poslaťod mirec » Ned 27. Mar 2011 13:39:26

Moja dcéra mala hnis na mandliach a po neúspešnom liečení najsilnejšími antibiotikami doktorka nám povedala , že je nutné mandle vyoperovať. Keďže dcéra si ich nechcela dať vybrať, objednal som jedno balenie Cordyceps sinensis. Po vybratí jedného balenia zmizol jej hnis z mandlí a teraz už nemá problémy s mandľami
mirec

Späť na Vaše skúsenosti s výrobkami

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť