užívanie prípravkov

Ak sa chcete niečo opýtať a chceli by ste, aby Vašu otázku aj s odpoveďou ci reakciami iných návštevníkov si mohli pozrieť iní návštevníci, tak táto sekcia je potom pre Vás

užívanie prípravkov

Poslaťod mia » Ned 27. Mar 2011 23:36:22

prosím, mám otázku - manžel sa nechal nalákat istými ludmi na zdravý životný štýl a chodí na rozne školenia a začal nám doma stvárat divné veci...je alkoholik po liečení a takí sú velmi náchylní na rozne vplyvy silnejších...potrebujem veidiet, či je nejaký prívok či prípravky z tiens, alebo vital, ktoré by sposobovali správanie podobné drogám...lebo aj ked užíval antabus a nepil, tak mal antabusovú reakciu, potom bolpríšerne rudý aj ked antabus už nebral, proste mám podozrenie na drogy...je možné niektorý z prípravkov obsahuje látku, ktorá sa chová ako droga? lebo my sme na nom všimli, že vymenil jednu závislost za druhú...dakujem za pomoc...
mia

Re: užívanie prípravkov

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 23:37:12

Dobry den,

firmu Vital bohuzial nepoznam. Ak by ste mi priblizili aspon jej produktovu ponuku, moznol by som sa pozriet na jednotlive zlozky produktov a pokusit sa k tomu vyjadrit sa.
K pripavkom firmy Tiens, zatial taku skusenost nemam, zeby vyvolavali podobne reakcie. Samozrejme, niekedy sa stava, ze clovek, ktory predtym dlho alebo vobec neuzival prirodne doplnky vyzivy, a rozhodne sa nasadit produkty (ci uz Tiens alebo ine na prirodnej baze), tak jeho telo na to spociatku reaguje neprimerane, napriklad vyrazky, zvysene potenie ci vychylky v tlaku. To je vsak normalne a ide o kratkodobu reakciu organizmu na nieco, co je pre nove, a po par dnoch to vymizne. Ale pripad, ako vy popisujete, mi je neznamy, a o takejto reakcii neviem. Mozno keby ste mi skusili z produktov Tiens vymenovat, ktore uziva, tak by som sa na to mohol hlbsie pozriet.
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

Späť na Vaše otázky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť