Vhodný prípravok Tiens

Ak sa chcete niečo opýtať a chceli by ste, aby Vašu otázku aj s odpoveďou ci reakciami iných návštevníkov si mohli pozrieť iní návštevníci, tak táto sekcia je potom pre Vás

Vhodný prípravok Tiens

Poslaťod Ina » Ned 27. Mar 2011 14:01:36

Pozdravujem Vás Martin,
znovu Vás chcem poprosiť , respektívne opýtať sa, aký by bol vhodný prípravok pre môjho syna /23/. Je aktívny športovec a pri poslednej kontrole u športového lekára mal zlé krvné testy. Cíti sa unavený, má nedostatok železa a veľmi "zvýšenú" kyselinu močovú.
Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem pekný deň.
Ina

Re: Vhodný prípravok Tiens

Poslaťod Anonymný » Ned 27. Mar 2011 14:04:05

Ina píše:Pozdravujem Vás Martin,
znovu Vás chcem poprosiť , respektívne opýtať sa, aký by bol vhodný prípravok pre môjho syna /23/. Je aktívny športovec a pri poslednej kontrole u športového lekára mal zlé krvné testy. Cíti sa unavený, má nedostatok železa a veľmi "zvýšenú" kyselinu močovú.
Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem pekný deň.

Dobrý deň, reagujem na vašu prosbu, aj keď nie som Martin, možno vám poradím, pri chronickej únave by som doporučila kúru na očistenie čriev a ciev, takže začať piť 40 dní vkuse antilipidový čaj (1 vrecko na 1 liter vody cca 80 stupňov zakryť, lúhovať 14 min., vypiť do 14.00 hod. po dúškoch - pri normálnom a nízkom tlaku vlažný alebo studený, pri vysokom horúci), užívať dvojitú celulózu - ráno 2 tabl., večer po 21.00 hod. 2 tabl. - dobre požuť, zapiť 1-2 pohármi vody, piť po celý deň veľa tekutín, po dobratí celulózy začať užívať biokalcium - 1/3 sáčka do vlažnej vody ráno cca 15 min. pred raňajkami, biozinok - 2 kapsle denne poobede (najlepšie okolo 17.00 hod.) a chitozan - vždy večer po 21.00 hod. 2 kapsle - 7 dní, ďalších 10 dní - 3 kapsle a 14 dní po 4 kapsle, zapiť 1-2 pohármi vody s citrónovou šťavou (resp. nejakým kyslý džúsom) - toto je kúra na 1 mesiac, po skončení tejto kúry užívať Ikan - 7 dní po 2 kapsle, 7 dní po 3 kapsle a zvyšok po 4 kapsle denne ráno pred raňajkami cca 15-30 min. a k tomu užívať v poobedných hodinách kordyceps po 2 kapsle denne. Uvidíte, aké budú výsledky po tejto kúre... verím, že sa stav vášho syna polepší, držím palce!
Anonymný

Re: Vhodný prípravok Tiens

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 14:09:28

V podstate suhlasim s prispevkom nado mnou, ktory je na komplexnu ocistu traviaceho traktu s posilnenim pecene a detoxikacie krvneho obehu. Na ocistenie krvi by podla mna mal byt zakladom prave antilipidovy caj so svojimi ocistnymi vlastnostami a tiez aj kordyceps ktory regeneraciou a posilnovanim pecenoveho tkaniva tyak nepriamo napomaha aj cisteniu a udrzovaniu krvi. Ak chcete hlbsiu a detailnejsiu kuru, potom je ta, co je uvedena nad mojim prispevkom, velmi dobre popisana

S pozdravom,
Martin
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

Betavital

Poslaťod Anonymný » Ned 27. Mar 2011 14:10:53

Jednoznačne Betavital, máte ho aj tu v ponuke na vašich strákach:
http://e-obchod.zdravystyl.sk/betavital-247.html
Aj keď na týchto stránkach je popis o ničom, je tu ale leták, stiahnite si ho.
Anonymný

Re: Betavital

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 14:13:34

Suhlasim s Vami. V case ked som na otazku zodpovedal, este som tento produkt v ponuke nemal a potom sa uz zalezitost uzatvorila. Ale mozno to pomoze inym ludom s podobnym problemom :wink:
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

Späť na Vaše otázky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť