Prosba o radu

Ak sa chcete niečo opýtať a chceli by ste, aby Vašu otázku aj s odpoveďou ci reakciami iných návštevníkov si mohli pozrieť iní návštevníci, tak táto sekcia je potom pre Vás

Prosba o radu

Poslaťod Lenka » Ned 27. Mar 2011 13:57:38

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu: Už druhý mesiac preventívne užívam 1x večer Kordyceps. Som už dlhšiu dobu v menopauze a práve od včera mám pocity ako pred menzesom a hlavne veľké bolestí v prsníkoch. Ja viem, že tento produkt zdravej výživy pracuje po celom organizme, že si postupne hľadá svoje "zlé miesta" a lieči ich. Len tak podvedome som dostala strach, či to nie je vážne. Na druhej strane zas chodím pravidelne raz ročne na prehliadky k lekárovi, čiže viem vždy môj aktuálny stav. Mohla by som si zvýšiť dávku Kordycepsu na vyššiu - ako je 1 tableta? Samozrejme, že navštívim aj lekára, ale až na konci mesiaca - kvôli čerpaniu dovolenky.
Veľmi pekne Vám ďakujem. Lena
Lenka

Re: Prosba o radu

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 13:58:49

Kordyceps je mozne uzivat aj 2 kapsule denne, zvysit sa to da az na maximalne 4 kapsule denne. K uzivaniu Vam odporucam pozriet sa na Davkovanie (dole) na stranke http://e-obchod.zdravystyl.sk/product_info.php?products_id=37

S Kordycepsom som nemal zatial ziadne negativne skusenosti ani ohlasy ale viem, ze najme v prve dni a tyzdne sa moze telo podobnymi reakciami "zhacit" lebo je to pren cosi nove. Na Vasom mieste by som teda nemal strach, je to prirodzena reakcia na silne prirodne antibiotikum :wink:

Martin
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

Späť na Vaše otázky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť