Torticollis spastica

Ak sa chcete niečo opýtať a chceli by ste, aby Vašu otázku aj s odpoveďou ci reakciami iných návštevníkov si mohli pozrieť iní návštevníci, tak táto sekcia je potom pre Vás

Torticollis spastica

Poslaťod Anonymný » Ned 27. Mar 2011 13:54:18

Roky sa bezvýsledne liečim na torticollis spastica, najviac ma trápi svojvoľné vytáčanie hlavy, že siju neudržím, stále ju musím držať, spôsobuje mi to ťažké problémy v každodennom živote, trpím fyzicky, duševne aj psychicky, nehovooriac o bolestiach svalov, hlavy, ramien, chrbtice, šije, krčnej chrbvtice, ako sa to lieči v Číne, existuje nejaká nová metóda, naši lekári tvrdia , že ide o neliečiteľné ochorenie.ˇDakujem za odpoveď.
Anonymný

Re: Torticollis spastica

Poslaťod admin » Ned 27. Mar 2011 13:55:33

Dobry den,

pred asi 2 tyzdnami som dostal velmi podobny email tiez so ziadostou o pomoc pri torticollis spastica ktory som pre zavaznost ochorenia konzultoval so skusenejsim panom. Nie som si isty ci ide o Vas (ci ste mi Vy pisali ten email) no napriek tomu sa na tu kuru poinformujem a hned ako ju budem mat k dispozicii, Vam ju napisem

S pozdravom,
Martin Strbik

Aktualizovane: Na vasu ziadost cez email som este pred mesiacom odpisal ale doteraz som neobdrzal od Vas odpoved...
Zdravý človek má tisíc želaní, ale chorý len jedno...
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor

Re: Torticollis spastica

Poslaťod cyril » Str 21. Mar 2012 22:43:57

Torticollis je liečiteľné ochorenie - najskôr sa do postihnutých svalov aplikuje botulotoxín a ak nezaberá, prichádza na rad operácia - hlboká mozgová stimulácia. Tento operačný výkon robia na neurochirurgii v Banskej Bystrici ale výber pacientov na operácii robia na neurológii v Martine.
cyril

Späť na Vaše otázky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť